בעולם העסקי בו כולנו פועלים, אחד מהתנאים להצלחה הוא להיות תמיד מחובר. לכן, פתרונות מתקדמים כגון גיבוי בענן וטכנולוגיית LTE, הפכו בשנים האחרונות לכלים הכרחיים המספקים לכל עסק וארגון מענה יעיל במקרים בהם מתרחשת תקלה משמעותית בתשתיות התקשורת והאינטרנט המשרתות את פעילות העסק.

 

תעבורת תקשורת – החמצן של העסק שלכם

הפעילות העסקית שלכם מבוססת כולה על זרימת מידע תקינה וחופשית. לכן, כל תקלה טכנית כתוצאה מטעות אנוש, פגיעה בזדון או כשל אחר, עלולה לפגוע קשות בנגישות לרשת האינטרנט, בזרימת המידע העסקי, בנגישותו לבעלי תפקידים בארגון וללקוחות ובפרודוקטיביות של הארגון.

בנוסף, תקלה חמורה בתעבורת התקשורת באינטרנט פוגעת משמעותית ביכולת שלכם לספק מוצרים ושירותים ללקוחותיכם ולחייב עבורם. לכן משמעותה של כל תקלת תקשורת מתמשכת היא הפסד כספי מידי ולא פחות חשוב מכך – נזק ארוך טווח לתדמיתו של העסק בעיני הלקוחות, הספקים והמשקיעים.

לכן, בעלי עסקים, קטנים וגדולים כאחד, מבינים שפתרונות המשכיות עסקית כגון גיבוי בענן המאפשר שחזור נתונים שאבדו וחזרה מהירה לפעילות וטכנולוגיית LTE המספקת גיבוי סלולרי לתקשורת העסקית, הם אינם מותרות, אלא הדרך היחידה שמבטיחה המשך תפקוד תקין, גם בעת תקלת תקשורת חמורה.

גיבוי נתונים בענן – ביטוח למצבי חירום

גיבוי נתונים בענן המבוסס על תשתיות מאובטחות ומוצפנות שמנוטרות 24/7, מספק לכם מענה מלא במצב של כשל בחומרה, מחיקת נתונים בתום לב או במזיד ובמקרים של פגיעה פיזית במתקני הארגון, כתוצאה מפגעי מזג אוויר או נחשולי מתח, העשויים לפגוע ברכיבי האחסון הפיזיים בהם אתם משתמשים.

באמצעות גיבוי בענן תוכלו להשתמש בכל המסמכים, התמונות, הסרטונים, קבצי מערכות ההפעלה ויישומים שונים שאוחסנו בשרתים ובתוך שרת וירטואלי, במחשבים האישיים ובהתקנים הניידים של העסק וגובו לאחרונה ולהחזיר את העסק לתפקוד עסקי מלא בזמן קצר, תוך מזעור הנזקים הכלכליים והתדמיתיים.

LTE – להיות מחוברים בכל רגע נתון

תשתיות התקשורת והאינטרנט חשופות לתקלות טכניות שונות. בעוד שהמשתמש הביתי יכול, במרבית המקרים, להמתין בסבלנות לפתרון הבעיה, השבתת תעבורת התקשורת בעסקים כרוכה, כמעט תמיד, בנזקים כבדים.

טכנולוגיית  Long Term Evolution) LTE) של בינת עסקים המבוססת על תשתית הסלולר, מספקת לכם רובד נוסף של המשכיות עסקית בעת תקלה או חבלה בתשתיות התקשורת המשרתות את הארגון. LTE מספקת גיבוי לכל תעבורת התקשורת הקווית בה אתם משתמשים  ומציעה תקשורת אלחוטית מהירה המאפשרת העלאה והורדה של נתונים במהירות חסרת תקדים.

עם נפילת רשת התקשורת הקווית, טכנולוגיית ה-LTE נכנסת לפעולה באופן אוטומטי ובאמצעות כרטיס ה-  SIM שמוטמע במערכת התקשורת הקווית המשרתת אתכם כיום, אתם נהנים ממענה מלא, מידי ומאובטח לצורכי התקשורת ולמערך הגיבויים – עד לתיקון תשתית התקשורת הקווית ובלי לעצור את תעבורת הנתונים אפילו לא לרגע אחד.