מרכזיות טלפוניות עברו תהליכי אבולוציה רבים לאורך השנים. מאז הימים שבהן מרכזניות היו מקשרות ומחברות בין מאות קווי טלפון שונים על גבי מערכת חיבורים ענקית ומסורבלת, בה יכולנו להמתין קרוב לרבע שעה עד לחיבור השיחה, חלו שינויים רבים.

המרכזיות המסורתיות המוכרות לנו מהעשורים האחרונים אפשרו לנו להתייעל בסביבה ארגונית ולפעול בדרכים מהירות, חסכוניות ואפקטיביות יותר, ובכך חסכו לנו זמן, משאבים וכסף, ופתחו לנו אפיקי פעילות חדשים ומגוונים גם בזירה הבינלאומית.

הפיתוחים המתקדמים שקיימים כיום הולידו דור חדש לחלוטין של שירותי מרכזיות לעסקים, וכעת כל ארגון גדול או עסק קטן יכולים להיות יצרניים יותר ולהרוויח הרבה יותר הודות לתכונות שמסייעות להם להפוך למהירים יותר, מתקדמים יותר ויעילים הרבה יותר.

נעים להכיר, מרכזיות דיגיטליות – הדור החדש של מרכזיות לעסקים

אנו חיים בעידן דיגיטלי, ובדומה למכשירים רבים שעברו הסבה בעשור האחרון, גם מרכזיות לעסקים הפכו להיות דיגיטליות עם גיבוי בענן.

אף על פי שבמרבית המקרים שינויים עלולים להוציא אותנו מאזור הנוחות, ככל הנראה, כשמדובר במרכזיות דיגיטליות, נראה שהן מגשימות את ייעודן מהרגע הראשון שהמערכת מוטמעת בעסק, כיוון שפרט לשימושים המסורתיים שהכרנו במרכזיות עד כה, הן מעניקות מגוון שירותים נלווים ומשלימים, שכוללים תמיכה, אבטחת מידע וגיבוי בנוסף למערכות טלפון עסקיות וכבלים לתשתית, ומסייעות לעסק להתייעל מבחינה ארגונית, להתמקצע ולהשתפר ברבדים שונים.

מרכזיה בענן – מה זה ואיך זה עובד?

בעזרת טכנולוגיית מחשוב ענן ניתן כיום לאחסן נתונים ולהעבירם דרך רשת האינטרנט ללא צורך בחדר תקשורת שמכיל את השרת הייעודי. מיום ליום השימוש במרכזיית ענן תופס תאוצה, ועוד ועוד ארגונים גדולים וקטנים עוברים לשירותים מתקדמים, שמאפשרים להם להתנהל בצורה יעילה, קלה והרבה יותר חכמה ונכונה.

מרכזיות בענן מציעות מגוון תכונות שמקלות על הארגון ופותחות בפניו אפשרויות תקשורת מתקדמות

– המרכזיות מתחברות למגוון מכשירים קיימים בעסק, כולל טלפונים אנלוגיים, מכשירי פקס ועוד.

– בעזרת מרכזיות בענן ניתן לעבוד באמצעות הטלפון הנייח, המכשירים הסלולריים או המחשב הנייד מכל מקום ובכל עת.

– לצד התכונות המתקדמות שלהן, מרכזיות לעסקים במחשוב ענן מעניקות לעסק שלך את כל התכונות של המרכזיות המסורתיות, ביניהן ניתוב שיחות ללא הגבלת שפות, חיוג מקוצר, החזקה או העברה של שיחות, שיחות וועידה, חסימת שיחות ועוד.

– מרכזיות בענן מאפשרות לשפר את יכולת המענה ללקוח באמצעות יצירת מעגלי המתנה, ומכילות מנגנונים שמעבירים שיחות בין שלוחות שונות או מוקדי הודעות בהעדר מענה או בזמן שהקו המבוקש תפוס.

– באמצעות מרכזיות מתקדמות לעסקים ניתן לנתב את השיחות הנכנסות לגורמים המבוקשים בהתאם לשעות וימי הפעילות המוגדרים בחברה. בהעדר מענה ניתן לשריין אינסוף תאים קוליים שמוגדרים למחלקות, לסניפים או לשלוחות ספציפיות ולאפשר שליחת מייל.

– מרכזיות לעסקים מאפשרות לבחור מבין קבצי אודיו או קבצי MP3 מוזיקת רקע בזמן המתנה למענה.

– מרכזיות בענן מאפשרות לחבר בין סניפים, שפזורים גיאוגרפית באזורים שונים בארץ ובעולם.

– מרכזיות לעסקים מאפשרות ליצור קבוצות חיוג ללא הגבלה וחדרי וועידה לשיחות עם מספר משתתפים רב.

– מערכת המרכזיות מתחברת למערכות CRM אינטרנטיות בקלות ובפשטות.

היתרונות של מרכזיות לעסקים בטכנולוגיית מחשוב ענן

עם מרכזייה בענן הגישה לשירותי הטלפוניה זמינה הן ממכשיר הטלפון הנייח בבית העסק, הן באמצעות אפליקציה במכשיר הנייד והן באמצעות מחשב שמחובר לקו אינטרנט. באמצעותן ניתן לצפות בדו"חות, למשוך שיחות מוקלטות או לצפות בפקסים, לגבות את המידע שנשמר במערכת ולשלוף אותו בכל עת.

בנוסף, המרכזיות הללו משפרות את אבטחת המידע של העסק, מבטיחות איכות שיחה גבוהה ביותר וחוסכות בעלויות החשמל ובשטח שאינו נחוץ כבר לצורך אחסון שרת פיזית בשטח הארגון.

יתרון משמעותי שחשוב לציין הוא יכולתה של המערכת לגדול ללא הגבלה ולהתחבר למגוון מכשירים רחב, שכולל מכשירים ניידים, טלפונים חכמים ופשוטים, אנאלוגיים וסלולריים ועוד.

פרט לכך, מרכזיות לעסקים בענן מסייעות לעסק לגדול. הן מייעלות בו תהליכים ארגוניים ומקלות על תקשורת עם לקוחות עסקיים מהארץ ובעולם.

ההחזר להשקעה על מערכות מתקדמות של מרכזיות דיגיטליות הוא די מהיר, כיוון שהן חוסכות בעלויות העסק, משפרות את מידת הפרודוקטיביות, מייעלות את כל מערך השיר ללקוחות החברה, מגדילות את זמינות עובדי החברה ובכך מגדילות את היקף המכירות והרווחים של העסק.

מכיוון שהמערכת מתעדכנת באופן אוטומטי, ניתן ליהנות מכל החידושים והעדכונים שלה ללא צורך בהתקנת מערכת חדשה או ברכישת מוצרים נוספים. ההשקעה במרכזיות לעסקים מתקדמות במחשוב ענן היא השקעה לטווח הארוך שמניבה שפע של יתרונות לחברה.

התאמה אישית של המערכת תבטיח התייעלות ארגונית ושיפור במבחן התוצאה

לעסקים שונים צרכים שונים, ובהטמעת מערכות מתקדמות שונות, כולל מרכזיות לעסקים, חשוב לבחון היטב את אופי פעילות החברה, מספר העובדים והעמדות, כמות הצוותים ועוד. על ידי התאמת המערכת לצרכים ולפעילות של החברה ניתן למקסם את יעילותה ולחסוך בעלויות באופן משמעותי.

גם בעת שינויים ארגוניים המערכת יכולה להתאים את עצמה לארגון

המערכת הגמישה של מרכזיות במחשוב ענן מאפשרת לחברות ועסקים להתפתח, להשתנות מבחינה ארגונית ולגדול באופן דינמי מבלי לדאוג, שמא המערכת לא תוכל להשתנות יחד אתם.

מרכזיות לעסקים קטנים

גם עסק קטן צריך להתנהל בצורה יעילה וחכמה, ובהתאם לצרכים שלו, מערכות מתקדמות של מרכזיות בענן מעניקות מגוון פתרונות לעסקים קטנים בהתאמה אישית, כשהמטרה היא לסייע לעסק להתנהל בצורה יעילה ופרודוקטיבית בעזרת תכונות תקשורת מתקדמות, קלות ונוחות לתפעול.

מרכזיות לעסקים נועדו להיות מותאמות לעסק ככפפה ליד, והן מעניקות גם גם לעסקים קטנים אלטרנטיבות נפלאות שמחליפות את המרכזיות המסורתיות במרכזיות לעסקים שנותנות מקום לקדמה ופותחות את העסקים לפעילות ארגונית ועסקית נכונה יותר, שמאפשרת להם לגדול ולהתפתח.

המרכזיות החדשות והמתקדמות נותנות מענה למגוון צרכים שקיימים בעסקים קטנים ופתרונות מערכתיים כוללים בהתאם לתקציב של העסק, לצרכיו ולאופי פעילותו מבלי לפגוע באיכות השירות.

שורה תחתונה

עם מערכת שמבוססת על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות כיום העסק שלכם יכול להתפתח בצורה אופטימלית ומקצועית, לשפר את הביצועים, להגדיל את התפוקה ולשמור על יציבות לאורך זמן. מערכות מתקדמות של מרכזיות בענן מאפשרות לכל עסק, קטן או גדול, לשדרג את איכות השירות ואת חוויית הלקוח בעזרת כלים שמותאמים לו באופן אישי, ומעניקים לו את היכולת לגבות, לשלוף, לנטר, להעריך, לתרגם מידע ועוד, וכך לתמוך ביעדים ובתפוקות של העסק, וכל זאת ברמת אבטחה גבוהה ביותר.

למה כדאי לעסק שלך לפנות אלינו?

בינת עסקים בעלת רישיון מפ"א (מפעיל פנים ארצי) וכפופה למשרד התקשורת ולהחלטות רגולטוריות שלו. אנו מתמחים במתן ייעוץ, מגוון שירותים ופתרונות לעסקים וחברות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, שמסייעים ללקוחותינו לפתור סוגיות עסקיות מכריעות ולנהל תהליכים ארגוניים משולבים.

בינת עסקים מעניקה ערך מוסף, שמתבטא הן בידע נרחב מאוד, הן בניסיון עשיר עם חברות גדולות במשק, והן ביכולת לבחון את הפעילות של העסק, לאתר את צורכי הלקוחות, לנתח אותם ולהתאים להם מרכזיות ושירותים משלימים באופן אופטימלי.

פרט למרכזיות לעסקים אנו מספקים פתרונות מחשוב ותקשורת, שכוללים אחסון אתרים, שירותי IT, אבטחת מידע ועוד.