השרתים הווירטואליים, המכונים VPS Virtual private server)) הם כבר חלק בלתי נפרד מהנוף העסקי בארץ ובעולם – ולא במקרה: השרתים הווירטואליים מציעים יתרונות תפעוליים, כלכליים ועסקיים רבים, כמותם לא תמצאו בשרת הפיזי המותקן בעסק שלכם.

 

שרתים וירטואלים

עולם העסקים עובר ל-On-line

אם ברשותכם שרתים פיזיים הממוקמים בארגון או בעסק שלכם, אתם בוודאי מודעים לחסרונותיהם הרבים. השרתים הפיזיים גוזלים שטח יקר, מחייבים תחזוקה מתמדת של עובד ייעודי או של אינטגרטור במיקור-חוץ וחשופים לתקלות העלולות להשבית את פעילותכם העסקית.

אך זו רק ההתחלה, כי בשרתים הפיזיים המשאבים תמיד מוגבלים ולכן כשהפעילות העסקית גדלה, אתם נדרשים לרכוש נפח אחסון, מעבדים חזקים יותר וחומרות שונות, המחייבות ביצוע בדיקות תאימות לתוכנות הקיימות. במקרים רבים אתם נאלצים לרכוש גם שדרוגי תוכנה שאינם מסתיימים לעולם – ועוד לא הזכרנו את דרישות אבטחת המידע, המובילות לרכישת מערכות הגנה יקרות להבטחת ההמשכיות העסקית במקרה של אסון מידע.

לכן, אין זה מפתיע שעולם העסקים עובר לשרתים בענן. שרתים וירטואליים אלו מפעילים מספר סביבות עבודה עצמאיות ונפרדות על שרת יחיד, החולקות בעלויות החומרה והתחזוקה.

באופן זה, כל משתמש נהנה מהמשאבים להם הוא זקוק בכל מקום בעולם ובכל רגע נתון, מנצל טוב יותר של משאבי המערכת ונהנה מגמישות מלאה, מאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, מיכולת גיבוי ושחזור נתונים ומחיסכון כספי ניכר.

 

למי מתאים פתרון השרת הווירטואלי?

השרתים הווירטואליים הם פתרון מצוין לחברות ועסקים שאינם זקוקים לשרת בעוצמה מלאה בכל עת, לעסקים הפועלים בביזור גיאוגרפי רחב או לכאלה הזקוקים לתחנות עבודה מרוחקות המשרתות בעלי תפקידים העובדים מהבית. כמו כן, השרתים הווירטואליים מתאימים לעסקים שאינם מעוניינים לרכוש חומרה ולתחזק אותה, לעסקים שבבעלותם דומיינים רבים ולעסקים בתחום הפיתוח, הזקוקים לשרתים עם מערכות הפעלה שונות, לצורך בחינת אפליקציות שונות.

 

בינת עסקים – השרתים הווירטואליים המתקדמים בישראל

השרתים הווירטואליים של בינת עסקים הם ברמת קישור TIER 2 – רמה שמאפשרת לכם ליהנות מתקשורת ישירה, גמישה ויתירה אל השרת, ללא תלות בקווי אינטרנט. בנוסף, היא מעמידה לרשותכם רוחב פס סימטרי בקצב 50\50 ,Site to Site עם אפשרות לרוחב פס של עד 1 ג'יגה (!), ללא תוספת תשלום – בשעות בהן לא קיים עומס על הרשת.

חוות השרתים בענן של בינת עסקים בארץ ובחו"ל (לונדון, אמסטרדם, הונג קונג, טקסס, לאס וגאס, אוסטרליה ועוד), עומדות בתקני האבטחה והשרידות המחמירים ביותר ומאפשרות  לחברות עם פעילות עסקית ויצרנית גלובלית ליהנות מפתרונות גיבוי מקומיים ומפס רחב בכל מקום ברחבי העולם.

 

שרתים וירטואליים בהתאמה אישית

ההתחברות לשרת הווירטואלי בבינת עסקים פותחת בפניכם אינספור אפשרויות של התאמה אישית וגמישות בטווח היכולות של השרת – בהתאם לצרכים המשתנים ולקצב הצמיחה של הארגון שלכם. עם השרתים הווירטואליים של בינת עסקים אתם חוסכים את הצורך ברכישת חומרות, תוכנות או מערכות הפעלה, אינכם נדרשים לטפל ברישוי פתרונות התוכנה ואינכם צריכים לדאוג למערך הגיבוי, אבטחת המידע והשרידות העסקית.

עוסקים בפיתוח וזקוקים לשרת נוסף? המערכת מאפשרת לכם לשכפל את השרת הקיים ברשותכם, בכתובת IP חדשה. זקוקים לנפח אחסון רב יותר או ליכולת עיבוד מסיבית יותר? עשו זאת בלחיצת כפתור. רוצים לגבות נתונים או לשחזר מידע שאבד? הקלקה והמידע בדרך אליכם!

כל זאת באמצעות מוקד התמיכה הזמין של בינת עסקים או באמצעות ממשק ייעודי ידידותי, המאפשר לכם להגדיר בקלות את הצרכים שלכם ואת הפרמטרים המעניינים אתכם, להתחיל לעבוד תוך דקות ללא כל הכנות נוספות ולהוסיף תכונות ויכולות, או להסירן, לפי הצורך.

 

שרת וירטואלי זה בינת עסקים

שוקלים לעבור לשרת וירטואלי שיתופי או ייעודי? אינכם לבד. צוות בינת עסקים עומד לרשותכם באפיון השרת הווירטואלי המתאים לצרכים שלכם: אירוח מרכזיות בענן, אפליקציות, שולחן עבודה מרוחק, שרת דואר ארגוני ועוד ובבניית תוכנית עבודה לפי עדיפויות.

אם העסק שלכם זקוק לנפחי אחסון והיקפי תעבורה גבוהים במיוחד, בינת עסקים תעמיד לרשותכם שרת וירטואלי ייעודי. השרתים יעמדו לרשותכם במחיר חודשי קבוע ללא כל התחייבות ובמקרים מסוימים, תוכלו לשכור שרתים בחיוב שעתי. אם יש ברשותכם שרת וירטואלי כלשהו, תוכלו להתקדם לשרתים הווירטואליים של בינת עסקים בקלות ובמהירות, תוך שמירה על כל הנתונים הקיימים.

עם תחילת העבודה, תיהנו מליווי ותמיכה של מוקד בינת עסקים, משירותי מחשב בקרה וניטור הכוללים

סטטיסטיקה על התפלגות השימוש במשאבי המערכת, דיאגנוסטיקה מתקדמת לאיתור תקלות, מתמיכה 24/7 בעברית ועוד.

 

רוצים לדעת יותר על השרתים הווירטואליים של בינת עסקים?

לתיאום פגישת אפיון ללא תשלום, צרו קשר