מהו אחסון אתרים בענן?

אחסון אתרים בענן הוא למעשה הדרך שלך לשמור על המידע של העסק שלך מוגן ובטוח. האחסון בענן מאפשר הצפנה ושחזור של המידע שגובה, שכן הוא גובה לענן, כך שהמידע חסין ומוגן לחלוטין ממתקפות סייבר שונות.

 מה זה גיבוי בענן? זה בטוח?

גיבוי בענן הוא אחד מפתרונות האחסון הפופולריים והשכיחים ביותר היום בקרב חברות וארגונים שונים המעוניינים לגבות ולאחסן את המידע היקר והרגיש שלהם, וגם בקרב אנשים פרטיים המעוניינים להיעזר בגיבוי בענן (דרך שרתים חינמיים לרוב המונגשים יותר לציבור הרחב) כדי לגבות קבצים אישיים, תמונות של המשפחה וכל דבר אחר שנמצא על המחשב האישי שלהם ושהם לא רוצים שילך לאיבוד.

בדיוק לשם כך נוצר גיבוי בענן לעסקים. מדובר בגיבוי בעל קיבולת גבוהה ביותר בו ניתן לאחסן כמות גדולה של מידע, בצורה בטוחה ומהימנה. המידע מגובה אל שרת קבצים עוצמתי ביותר, היושב בחוות שרתים. אין לכם מה לדאוג, גם חוות השרתים הינה מאובטחת. לחשבון הפרטי שלכם אתם נכנסים רק עם שם משתמש וסיסמה וכל הגישה היא מוצפנת.

תוכלו לבחור אם אתם מעוניינים שהמידע של מחשבי העסק שלכם יסונכרן אל הענן כל שעה, יום, שבוע או כל חודש. מהרגע שהמידע הועלה אל הענן, תוכלו לצפות במידע מכל מקום בעולם ובכל רגע שתרצו, בעזרת שם המשתמש והסיסמה שלכם כמובן.

כלומר, לא תצטרכו להיות צמודים פיזית אל מחשבי העסק, אלא תוכלו לנהל את העניינים מכל מקום שרק תרצו – לשחזר, לערוך או פשוט לצפות בקבצים ובתיקיות העסק מחדש, וכל השינויים יסונכרנו באופן אוטומטי חזרה לענן.

 

אחסון אתרים בענן – האם זה באמת חובה?

האקרים שונים בעולם, לצערנו, מנסים לפרוץ למערכות ולמאגרי נתונים של עסקים שונים בארץ ובעולם כדי לגנוב מהם מידע יקר ואישי. כך, למשל, הם פורצים למאגר הנתונים שבמחשב העסק שלכם, כן כן, העסק שלכם ממש, גונבים מכם את המידע האישי שצברתם לאורך שנים ושעמלתם עליו לאורך תקופה כה ארוכה, ואותו הם מוכרים למתחרים שלכם. תוך שניה אחת כל מה שעבדתם עליו במשך תקופה ארוכה יכול להימחק מהשוק ולא להיחשב, והכול בגלל פריצה ארורה אחת.

פריצות של האקרים הן פגיעה משמעותית עבור כל עסק. חשוב לדעת להתכונן אליהן בהתאם, לנסות למנוע אותן בעזרת חומות הגנה, ולהגן על המידע הרגיש והאישי של העסק שלנו.

למזלנו, מחשוב ענן לעסקים עונה בדיוק על זה – אחסון אתרים בענן הוא פתרון מושלם עבור עסק המעוניין להגן על עצמו ועל המידע האישי שלו מפני פריצות סייבר שונות. הגיבוי בענן מאפשר לשחזר את המידע שאבד, ובכך מאפשר לכם להיות בראש שקט.

אבל שחזור המידע שאבד זה לא מספיק – מה בנוגע להעתקתו ולמכירתו למתחרים, כפי שההאקרים עשו? הרי הנזק אינו רק אובדן המידע, אלא גם הנזק העסקי בשוק. גם כאן, גיבוי ענן בעסקים עונה על הצרכים של בעלי העסקים, שכן שירותי גיבוי בענן לעסקים אחראיים גם להצפין ולהגן על המידע שגיביתם ולדאוג לכך שהוא ישאר חסין ומוגן מפני פורצים בענן.

 

2020 לא הגיע הזמן להתקדם?

לא הגיע הזמן להפסיק לגבות את המידע היקר, הרגיש והחשוב של העסק בפתרונות שנוטים להיאבד כמו דיסק און קי או כונן? פתרונות כאלו אמנם אכן מגבים את המידע שלכם, אבל הם מאוד בעייתיים.

כוננים מוגבלים מבחינת מקום וקיבולת אחסון, שכן הם לא יכולים לאחסן כמות גדולה של מידע. על כן, רוב הסיכויים שכונן אחד לא יספיק לכם לעסק ושתצטרכו להסתפק במספר כוננים שונים העלולים להתפזר. בנוסף, היותם פיזיים מהוותה חיסרון שכן קל לאבד אותם או חלילה יכול לקרות להם נזק. כמו כן, המידע של העסק לא בהכרח מסתנכרן אוטומטית לכונן, בניגוד לשימוש בגיבוי בענן, בו הסנכרון הוא אוטומטי.

 

10 סיבות לאחסן אתרים בענן דרך בינת עסקים

  1. מערכות האחסון והגיבוי שלנו הן מהמובילות ומהמתקדמות ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית.
  2. המערכת שלנו מקצועית ביותר, 99.9% זמינות המערכת ושרידות הגיבויים.
  3. גיבויי הענן שלנו מתבססים על הפלטפורמה העולמית של Ashay ומותקנים על גבי שטחי אחסון שבניהול בינת עסקים.
  4. תוכלו לגבות בענן את המידע הרגיש של העסק שלכם, לא משנה מהו סוג הקובץ. רוב הגיבויים הם לקבצי . SQL DB, VHD , , VMDKוגיבוי תיבות דואר ברמת .Brick Level
  5. האלגוריתם שלנו להצפנת ואבטחת הקבצים הוא חזק ביותר: Twofish 128Bit.
  6. תוכלו להגדיר זמנים ספציפיים בו יתבצע הגיבוי, על פי מה שמתאים באופן אישי לעסק שלכם.
  7. איתנו תוכלו לשחזר מתי שתרצו, 24/7, את כל הקבצים ואת כל המידע שלכם. הממשק תמיד יהיה זמין לכם בכל עת.
  8. הממשק שלנו ידידותי למשתמש וקל לתפעול.
  9. בבינת עסקים הולכים על בטוח – 30 ימים אחורה לשמירת גרסאות שונות של גיבויי קבצים ושינויים.
  10. עם בינת עסקים תוכלו לשמור על ראש שקט ורגוע – כל יום תקבלו דוח יומי שיאשר לכם שהכול אכן מתקתק כמו שצריך ושהגיבוי תקין. אצלנו הכול שקוף למשתמש.

אלגוריתם ההצפנה החזק שלנו בבינת עסקים

אנו בבינת עסקים משתמשים במנגנון Towfish 128 – שיטת הצפנה מתקדמת ומשוכללת. כל הקבצים, התיקיות והמידע היקר שלכם יגובה באמצעות טכנולוגיית Towfish 128, הידועה באבטחה הגבוהה שלה. לא בטוחים כמה זה באמת מאובטח? עם Towfish 128 לכל קובץ יש סיסמה ייחודית בת 128 תווים. לכל קובץ חייבת להיות סיסמה ייחודית משלו. כך, עם Towfish 128 , הקבצים שלכם מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

 

אחסון אתרים בענן – בבינת עסקים עושים את זה יעיל

מה אנחנו יודעים לגבות?

אנחנו בבינת עסקים יודעים לגבות מגוון רחב ביותר של קבצים, תיקיות ומערכות מידע שונות, ביניהם שרתים וירטואליים (מסוגים שונים), מערכות הפעלה, שרתי דוא"ל מקומיים, תיבות 365 של העסק, ומאגרי נתונים.

איך אנחנו עושים את זה?

את הגיבוי אנחנו מבצעים בשיטת Application Aware. מדבור בשיטת גיבוי העובדת בתהליך הבא: ראשית היא משהה את פעולת בסיס הנתונים הצורה מוסדרת וסיסתמטית, לאחר מכן היא מייצרת עותק זמני שלו ואז היא מחזירה את בסיס הנתונים לפעולה, גם באופן מוסדר וסיסתמטי. העותק הזמני נמחק באופן אוטומטי מבלי שתצטרכו ללחוץ על שום כפתור, כך שאתם יכולים ללכת לנוח והמערכת תעשה את כל העבודה בשבילכם. זוהי השיטה היעילה ביותר בשוק ליצירת גיבויים.

איך אקבל עדכונים על הגיבויים?

על כל שינוי – קובץ עלה, עודכן או נמחק – תקבלו עדכון מפורט בדוחות הגיבוי. דוחות הגיבוי כוללים את כל הפרטים שאתם מחפשים והרבה מעבר – על איזה קובץ מדובר, מתי הוא עודכן, עד לשניה המדויקת!

כך שעם הדוחות המפורטים שלנו לא תחמיצו דבר ותישארו מעודכנים באשר לכל פרט קטן שקורה עם הקבצים שלכם בענן. עם דוחות הגיבוי אתם תרגישו שהקבצים שלכם הרבה יותר קרובים אליכם ממה שחשבתם.

  עם בינת עסקים הטכנולוגיה כבר כאן – אנחנו שומרים על המידע היקר, הרגיש והעסקי שלכם עם טכנולוגיות אחסון האתרים בענן המתקדמות ביותר. לפרטים נוספים על גיבוי אתרים בענן צרו איתנו קשר.