CLOUD BACKUP בינת עסקיםהצטרפו לגיבוי בענן המתקדם והמאובטח בישראלCLOUD BACKUP 20GB45 ש"חCLOUD BACKUP 50GB85 ש"ח מה ההבדל בין אחסון לגיבוי?למידע נוסף
אחסון בענן VS גיבוי בענן

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או חייגו – 3250*

[leadercf7 campid="3041"][contact-form-7 id="7073" title="הצעת מחיר מהירה-גיבוי בענן" html_class="use-floating-validation-tip"]

לא מתפשרים על גיבוי בענן לעסקים

ניטור ושחזור 24/7

365 ימים שומרים על המידע לשלך

מערכות מגובות במספר Data Centers

גיבוי בענן – התשובה לוירוס כופר

אם הארגון משתמש בתוכנות חיוניות, בשיתוף קבצים ובשמירת דוחות כספיים, הוא חייב להיות בטוח שגיבוי הנתונים שברשותו מתבצע באופן תקין ועל בסיס יומי כך שבמקרה של תקיפה של וירוס הכופר והצפנה  של הקבצים ע"י מתקפה,  תוכלו לשחזר את המידע לנקודה האחרונה לפני התקיפה.
שיטת הגיבוי בענן של בינת עסקים היא שיטה מאובטחת, פשוטה, נוחה ויעילה, המספקת גיבוי מקסימלי ואוטומטי, תוך צריכת משאבי זמן מינימליים מהמשתמש.

מערך הגיבוי בחברת בינת עסקים, נבנה על גבי תשתיות המגובות במספר Data Centers של קבוצת רד-בינת ומנוטרות 24/7 ע"י צוות מומחים ייעודי. כדי לספק את השירות והמוצר המקצועיים ביותר, בינת עסקים משקיעה משאבים רבים במערך הגיבוי שלה, ע"י רכישת הציוד המתקדם בתחומו, הכשרת אנשי מקצוע ייעודיים ומתן שירות באיכות חסרת פשרות. 

גיבוי בענן

מה הגיבוי בענן שלנו כולל?

אפשרות הגדרת זמנים ספציפיים לגיבוי

מערך הגיבויים של בינת עסקים מותקן על גבי מערכות אחסון מהמובילות בתחומן

חיבור הלקוח באמצעות Agent ייעודי עם ממשק קל לתפעול

המידע מוצפן באמצעות אלגוריתם Twofish 128Bit

שרידות וזמינות מערכות של 99.9%

יכולת שיחזור מידית 24/7 באמצעות ממשק ידידותי למשתמש

אפשרות קבלת דוח יומי המאשר את תקינות הגיבוי

התקנה קצרה מרחוק, ע"י מומחה מטעם בינת עסקים

אפשרות גיבוי לכלל סוגי הקבצים, לרבות SQL DB, קבצי vhd ,מיילים ומערכות הפעלה

שמירת גרסאות גיבוי לכל קובץ ולכל שינוי לזמן שמתאים לך

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או חייגו – 3250*

[leadercf7 campid="3041"][contact-form-7 id="7073" title="הצעת מחיר מהירה-גיבוי בענן" html_class="use-floating-validation-tip"]

מה זה גיבוי בענן?

גיבוי בענן הוא גיבוי של כל המידע היקר והחשוב שלכם אל שרת קבצים עוצמתי ביותר. השרת יושב בחוות שרתים מאובטחת, עם ממשק ניהול המאפשר כניסה רק באמצעות שם משתמש וסיסמה (אוטנטיקציה מוצפנת) לחשבון פרטי שהוקם עבורכם. כך כל המידע היקר הנמצא על המחשבים של העסק שלכם, מסונכרן באופן שעתי/יומי/שבועי/חודשי אל הענן.

באותו הממשק, תוכלו לצפות מכל מקום בעולם ובכל רגע שתרצו, בכל הקבצים ובכל התיקיות שהגדרתם לתוכנה. תוכלו לשחזר אותם בלחיצת כפתור פשוטה, או לערוך אותם והם יסונכרנו באופן אוטומטי.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של גיבוי בענן לעסקים הוא שהוא פוטר אתכם משימוש בפתרונות גיבוי שמפוזרים בכל מקום ושנוטים להיאבד – כמו דיסק און קי או כונן. במקום לפזר את הגיבויים שלכם ואת המידע היקר שלכם על כמה כוננים שונים ומפוזרים – תוכלו לאחסן ולגבות את כולם במקום אחד בצורה הכי נגישה והכי נוחה שיש. כך שגיבוי בענן לעסקים הוא דבר הכרחי עבור כל עסק במאה ה-21.

למה צריך גיבוי בענן לעסקים?

היום, בזכות הקדמה הטכנולוגית שהצעידה את האנושות צעד עצום קדימה, כל החברות והעסקים מתנהלים כיום עם מחשוב אינטרנטי. כל המידע החשוב, הפרטי והמשמעותי של כל עסק ושל כל חברה, נמצא במחשבים – דבר אשר מקל מאוד על כל העובדים ובעלי העסקים, שכן המחשוב הוא נוח בהרבה, יותר מסודר וגם יותר אקולוגי.

בעבר, החומר העסקי שלנו היה על גבי ניירות ומתויק בתוך קלסרים. כך שבעבר החומרים העסקיים שלנו היו חשופים לסכנות כמו שריפה, הירטבות, או שהדפים היו עלולים ללכת לאיבוד. אך היום החומר העסקי שלנו רשום בקבצים ומתויק היטב בתיקיות ממוחשבות. לכן היום אין סכנה שהמידע ירטב, ישרף או יאבד.

אבל כן קיימת סכנה אחרת ממנה יש להישמר בקפידה, ואסור לנו בשום פנים ואופן להיות שאננים כלפיה – המידע שלנו, כשהוא מצוי במחשבים, עלול להימחק או להיות חשוף לתוכנות זדון, לתקיפות סייבר, לתקיפות הדורשות כופר, לווירוסים ועוד. תוכנות זדון או תקיפות כאלו יכולות לפרוץ למחשבים ולגנוב מידע, ולכן המידע שלנו במחשבים חייב להיות מגובה באופן שישמור עליו בטוח.

בדיוק לשם כך הומצא גיבוי בענן לעסקים – גיבוי אשר מאבטח עבורך את המידע בשרת חיצוני ודואג לכך שכל הקבצים שלך יישארו מוגנים.
הגיבוי בענן הוא הכרחי עבור כל עסק שרוצה לוודא שהמידע של העסק שלו ישאר בטוח.

 שירותי גיבוי בענן לעסקים – חומת הגנה מפני פורצים

האקרים ופורצי סייבר אחרים בארץ ובעולם מנסים לפרוץ לבסיסי נתונים של עסקים שונים כדי לגנוב מהם מידע – את המידע האישי של העסק שלכם ממש. הם פורצים למאגרי הנתונים שלכם, ואת המידע שהם משיגים הם מוכרים למתחרים שלכם ובכך פוגעים בכם באופן משמעותי. שום עסק לא רוצה שיפרצו אליו, בשום נקודת זמן.

מחשוב ענן לעסקים הוא חומת ההגנה הנדרשת עבור כל עסק שמעוניין להיות חסין למקרה כזה. גיבוי בענן לעסקים מאפשר לשחזר מידע שאבד ובכך יכול להוות עוגן משמעותי עבורכם. כמו כן, במקרים של פריצות האקרים או של תקיפות כופר למיניהן, שירותי גיבוי בענן לעסקים אחראיים בין היתר להצפין את המידע שגיביתם ולדאוג לכך שהוא ישאר שמור ומוגן במערכת הענן.

10 סיבות לבחור בגיבוי הענן של בינת עסקים

 1. האיכות – כל הגיבויים של בינת עסקים מתבצעים דרך מערכות האחסון המובילות ביותר.
 2. המגוון – אפשרות גיבוי בענן לעסקים עבור כל סוגי הקבצים, לרבות SQL DB, קבצי VHD ,  VMDK, וגיבוי תיבות דואר ברמת .Brick Level
 3. האבטחה – המידע דרך גיבוי הענן של בינת עסקים מוצפן באמצעות האלגוריתם החזק Twofish 128Bit.
 4. ההתאמה האישית – אפשרות הגדרת זמנים ספציפיים לגיבוי, לפי העדפתכם האישית ולפי התאמה לעסק.
 5. הנוחות – אצלנו תתחברו באמצעות AGENT ייעודי עם ממשק ידידותי למשתמש.
 6. הביטחון – 30 ימים אחורה לשמירת גרסאות גיבוי לכל קובץ ולכל שינוי.
 7. המקצועיות – שרידות וזמינות מערכות בגובה 99.9%.
 8. הזמינות המיידית – 24/7 תוכלו לשחזר באופן מיידי את כל הקבצים, התיקיות והמידע שלכם באמצעות ממשק נוח וקל לתפעול.
 9. השקיפות – קבלת דו"ח יומי המאשר את תקינות הגיבוי ושהכול אכן עובד כשורה.
 10. Multi-Tentant גיבויי הענן שלנו מתבססים על הפלטפורמה של Ashay העולמית, מותקנים על גבי סטורג'ים (HDS) שבניהול בינת עסקים, ומושתתים בשתי חוות של בינת עסקים בארץ (Tel Aviv –Jerusalem).

מחשוב ענן לעסקים – לא חייב להיות מסובך

 • התפעול וההגדרות של הממשק הגרפי בבינת עסקים ידידותיים יותר למשתמש ונוחים יותר לשימוש בשלל היבטים, כך שבמהרה תוכלו כבר "לשחות" בתוכם ולשלוט בהם בקלות.
 • הממשק שלנו בעל אפשרות לתמיכה בכל שפה, ומגיע עם שפת ברירת מחדל עברית/אנגלית, כשניתן להוסיף שפות נוספות.
 • תוכלו להוסיף ולהוריד משאבים, רישויים, נפחים וכו' – ללא הגבלה! עם אחסון בענן, הכול אפשרי, אין מגבלת מקום והשמים הם הגבול.

 אחסון אתרים בענן? בינת עסקים מגבים הכול, וביעילות שיא

מערך גיבוי הענן של בינת עסקים יודע לגבות מגוון עצום של קבצים ושל סביבות מידע שלמות, כמו: שרתים וירטואליים (HYPERV / VMWARE), תיבות 365, שרתי דוא"ל מקומיים, מערכת הפעלה ומסדי נתונים פעילים.

הגיבוי נעשה בשיטת Application Aware.

Application Aware זוהי שיטת גיבוי המשהה בצורה מוסדרת את פעולת בסיס הנתונים, מייצרת עותק זמני, ולבסוף מחזירה את בסיס הנתונים לפעולה. אל תדאגו, בסוף ההליך העותק הזמני נמחק באופן אוטומטי בלי שתצטרכו לזכור לעשות זאת בעצמכם.
שיטה זו יעילה בהרבה כדרך לגיבוי, ואנו בבינת עסקים מגבים לענן באמצעותה.

 גיבוי בענן בבינת עסקים – הטכנולוגיה כבר כאן

 • להישאר בעניינים כשהקבצים בענן – תקבלו מאיתנו דוחות גיבוי מפורטים הכוללים את סטטוס הגיבוי ואפילו את חותמת הזמן (עם השניה המדויקת!) בה קובץ עלה/עודכן/נמחק וכו'. כל מה שקרה עם הקבצים שלכם בענן – יפורט בדוח. ככה תוכלו להישאר בעניינים כשהקבצים בענן, ולקבל ישירות אליכם את כל העדכונים בלי להחמיץ דבר.
 • פוליסות מחיקה אוטומטית – תוכלו לבחור, לפי העדפתכם האישית, מתי לבצע מחיקה של קובץ בתיקייה מגובה למחיקה בפועל בצד הגיבוי. המחיקה הזו תתבצע באופן אוטומטי אחת ל-X ימים שאתם תקבעו.
 • מנגנון Towfish 128שיטת ההצפנה המתקדמת של מנגנון Towfish 128 לא איחרה להגיע גם לבינת עסקים, כך שאצלנו כל הקבצים המגובים מוצפנים בשיטה מיוחדת זו הידועה באבטחה הגבוהה שלה. עם סיסמה ייחודית בת 128 תווים לכל קובץ, כשלכל קובץ יש סיסמה ייחודית משלו, הקבצים שלכם יהיו מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר. כך שעם מנגנון Towfish 128, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ובטוחות, ושהמידע שלכם מוגן.
 • Granular Restoreדפדוף בגיבוי של מכונה וירטואלית ברמת סייר קבצים – במקום לשחזר מכונה שלמה כפי שקורה בפלטפורמות אחרות. מותנה רישוי.
 • RunDirect – תוכלו להריץ, לשמוע ולצפות בקבצים שמגובים בענן, ללא ביצוע שחזור (מותנה ברישוי ייעודי).
 • VM Direct– שחזור מכונה וירטואלית קומפלט והצבתה במקומה באופן אוטומטי – וכל זה ללא התערבות המשתמש!