עסקים רבים נפגעים מתקיפה של האקרים ומשמשים בסיס לתקיפת עסקים אחרים מבלי שידעו מכך. רבים מהם עסקים קטנים שמוצפים בהתראות לגבי

 מצב האבטחה של המערכות שלהם ומחפשים דרכים להתמודד עם פרצות האבטחה.

אבטחת מידע לעסקים הוא תחום אקוטי לכל בית עסק. נושאים כמו העברות כספים בין חשבנות בנק, קבלת כספים מאלפי לקוחות רבים באמצעות סליקה של כרטיסי אשראי, מידע על נהלים, שיטות מחקר, ועוד, הם הבסיס הקיומי של כל עסק ועסק. פרצה במערך המידע עלולה לגרום לנזקים כספיים עצומים. בנוסף לכך, ההשלכות של מידע הזולג החוצה עלולות לפגוע קשות בתדמיתו של העסק ביחסי המסחר שלו עם גורמים בארץ ובעולם ולעתים גם בהמשך קיומו .

פגיעה במידע עלול לעלות בכסף רב, השבתה או הגבלה של פעילות הארגון, נזק בלתי הפיך מול לקוחות ולא מעט עוגמת נפש.

בבדיקות שנערכו לאחרונה במערכות המחשוב של עסקים קטנים, נמצא כי 80% מהעסקים חוו בשנה האחרונה לפחות תקיפת סייבר אחת.

מחצית ממחשבי העסקים נגועים ברוגלות ונוזקות. זאת אומרת: המערכות העסקיות הללו משמשות בסיס להאקרים כדי לתקוף עסקים אחרים, בלי שבעל העסק יודע. המצב הזה נכון גם למחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים, שמקושרים לרשת העסקית הנגועה.

האם זה הזמן לעבור לספק שירותי אבטחת מידע מנוהלים?

שירותי אבטחת מידע קיימים מאז שהתגלה הווירוס הראשון במערכות המחשוב בתחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת. רוב העסקים הקטנים והבינוניים (SMB) משתמשים באמצעי אבטחה מקומיים: נתב אבטחה, Firewall מקומי, תוכנות הגנה מקומיות דוגמת אנטי-וירוס ואנטי-ספאם.

אולם, כל אמצעי ההגנה הללו כבר לא בהכרח מספיקים .הסיבה די ברורה: התוקפים מזמן עברו לשיטות תקיפה שונות לגמרי והכלים הללו לא יודעים  בוודאות להתמודד עימן.

איך כדאי לבעל עסק קטן לפעול?

יש כאלה שינסו להקדים את התוקפים על ידי  שדרוגים של מערכות האבטחה שלהם אבל מדובר במרוץ בלתי פוסק שלא תמיד בעל העסק מסיים שידו על העליונה , אלא לצערנו לפעמים מפסיד במרוץ זה לטובת האקרים שיצליחו לפרוץ את מערכות ההגנה הללו וליצר פגיעה במערכת.

החלופה המומלצת : שירותי אבטחה מנוהלים.

ספק מתמחה במתן שירותי אבטחה בענן מספק את רמת ההגנה העדכנית ביותר והטובה ביותר לעסק, מבלי שבעל העסק צריך להיות במרוץ מתמיד מול השכלולים והשיטות החדשות של ההאקרים ובלי לרכוש בצורה עצמאית מספקים שונים עוד ועוד מערכות שונות.

חברתנו מספקת שירותי אבטחת מידע מנוהלים לחברות גדולות וגם לחברות SMB .אנשי המקצוע שלנו מומחים בהתאמה,הקמה וניהול של מערכות אבטחת המידע המנוהלות לעסק.

שירותי אבטחה מנוהלים יכולים להביא לכל עסק ביטחון רב , שקט נפשי, תשלום גמיש יותר ובעיקר זמן פנוי לעסוק במימוש מטרות העסק. עיסוק בהגנה ובאבטחת העסק לא תורם מאומה לקידום מטרות העסק. לכן, כדאי לבחון ברצינות את האופציה של מעבר לשירותים מנוהלים.