מרכזייה בענן לעסקים – היתרונות בשימוש וכל מה שעליכם לדעת

מרכזיה בענן הינה מערכת המבוססת על טכנולוגיה של מחשוב ענן. הנתונים של המרכזייה מאוחסנים ומועברים באמצעות האינטרנט ולא מאוחסנים בהכרח על שרת ייעודי אשר ממוקם פיזית בבית העסק. היום, אנו עדים לעלייה בפופולאריות של שימוש בטכנולוגיית הענן יותר ויותר בקרב עסקים רבים וזאת לאחר שהטכנולוגיה קיימת כבר שנים רבות. מרכזיה בענן מאפשרת לעובדים גישה לשירות טלפוניה מתקדמים באמצעות שימוש באפליקציה ייעודית על גבי הטלפון הנייד שלהם, מכשיר טלפון רגיל ואף מחשב וזאת ללא צורך בהגעה פיזית למשרדים. מעבר לכך, המרכזייה מרכזת ללקוחות את הקלטות השיחות, דוחות ועוד.

 

מהם היתרונות של מרכזייה בענן לעסקים

 

היתרונות העיקריים של מרכזייה בענן לעסקים

מרכזייה בענן לעסקים צוברת פופולריות משום היתרונות הרבים שהיא מגלמת. בין היתרונות העיקריים ניתן למצוא את היכולת הטובה יותר לשמור על שיחות טלפון רגישות, שילוב נוח של שיחות ועידה, ניתוב שיחות יעיל בין שלוחות או שותפים, מערכת עבודה משותפת נוחה, ניתן לחבר את העובדים למרכזייה גם כאשר הם אינם במשרד (במידה ואינם עובדים מהבית מלכתחילה) והם יכולים לגשת למידע החשוב גם בעת שהם בדרכים. למרכזיות בענן יתרונות רבים נוספים היוצאים מהשימושים הרבים שניתן לעשות במערכת שכזו. מרכזיה בענן מאפשרת לעובדים להתחבר לשלוחה כאשר הם אינם נמצאים במשרד, מרכזייה בענן מאפשרת ניתוב שיחות, מעגלי המתנה, תאים קוליים לכל שלוחה, מחלקה או סניף.

 

החשיבות שבעבודה מרחוק

במידה והעובדים שלכם חייבים להימצא במשרד בצורה פיזית על מנת לבצע את עבודתם במלואה או אפילו חלקית, הדבר יכול לגרום להפסד של ימי עבודה רבים והורדת אפקטיביות. על ידי שימוש במרכזייה בענן, העובדים יכולים להמשיך את עבודתם גם בעת שהם בדרך לפגישת לקוח חשוב, ביום מחלה ואף להתחבר למערכת המרכזייה בעת שהם בחופש במידה ועלה צורך קריטי לעזרה של אותו העובד. למרבה הצער כאשר אין לעובדים אפשרות להתחבר למרכזייה באמצעות המחשב הביתי או הטלפון הנייד שלהם, במידה ויצוץ משהו דחוף שרק העובדים הללו יוכלו לפתור הם לא יוכלו להתחבר למרכזייה ולפתור אותו עד שלא יגיעו למשרד עצמו.

 

מרכזייה בענן יכולה לחסוך סכומי כסף נכבדים לעסק

בין היתרונות הרבים של מעבר או התקנת מרכזייה בענן מראש, יש את הנושא הכלכלי. במקום לפנות שטח גדול ולרכוש ציוד רב ויקר על מנת להקים מרכזייה בעסק, ניתן להקים מרכזייה בענן ולחסוך סכומים נכבדים מהוצאות העסק. בעת שמאפשרים לעובדים לעבוד מהבית, מדובר בחסכונות שגדולים אף יותר שכן אין צורך בהוצאות מיזוג, חשמל וכו'.