שדרוג מחשב פונקציונלי לחלוטין עשוי להוות מכשול לעסק שלך ואף לעלות לך הרבה מאוד כסף, שאתה לא בהכרח חייב להוציא, אך יחד עם זאת, הקדמה והדרישות של העולם העסקי ואופי העבודה המשתנה דורשים הטמעה של תוכנות שונות וטכנולוגיות ייעול, בקרה, ניטור ותפעול שלאורך זמן הופכים את העסק שלך ליותר פרודוקטיבי ומרחיבים את פעילותך העסקית.

אף על פי שרבים מתקשים לעשות את המעבר לפתרונות מחשוב מתקדמים, היציאה מאזור הנוחות מולידה מגוון יתרונות לעסקים, שכן פתרונות המחשוב נועדו למצוא פתרונות חומרה ותוכנה, שמאפשרים רמה פונקציונלית גבוהה ביותר לצד פתרונות גיבוי, ארגון ושחזור מידע קלים וזמינים.

בשפה המקצועית הפתרונות הללו נקראים פתרונות IT, ויש להתאימם באופן אינדיבידואלי לתחום פעילות העסק, היקף הפעילות ואופי הפעילות שלו.

שירותי מחשוב בענן לעסקים

שירותי מחשוב בענן מתבצעים באמצעות חיבור קו תקשורת בין האינטרנט ומחשב החברה. המטרה שלהם היא לחסוך בעודף שרתים בעסק ולאגור מידע רב במחסן מידע וירטואלי באמצעות שרתים שממוקמים באזור שמרוחק גאוגרפית מהעסק. באמצעות שירותי מחשוב בענן ניתן לווסת את רמת העומס על המערכות של העסק, וכך להימנע מתקלות שונות, שעלולות לפגוע בפעילות העסק. כמו כן, הם חוסכים עלויות בגין רכישה של ציוד יקר ומיותר.

שירותי מחשוב בענן גם מעניקים מקום חיצוני לאחסון וגיבוי של מידע לצד שירותי תוכנה שניתנים מספק השירותים, שחוסכים לך רכישה של מוצרים ותוכנה והתקנה בחומרה, וגם מפחיתים את צריכת האנרגיה, וכך מבטיחים יעילות גבוהה יותר תוך שמירה על איכות הסביבה.

כדי ליישם שירותי מחשוב בענן בעסק שלך נדרש לבצע חיבור עם יצרני השרתים ולהתקין מערכות הפעלה, תכנות לעיבוד נתונים ואפליקציות.

שירותי מחשוב בענן יכולים לסייע מאוד לעסקים וחברות גדולות שמאחסנות כמויות מאוד גדולות של ידע ונתונים, ויכולות ליהנות מיתרונותיהם מכל מקום ובכל עת ללא תלות במיקום הגאוגרפי שלהן. 

שירותי IT לעסקים

שירותי IT (information technology), או בשמם טכנולוגיית מידע, כוללים מגוון שירותים, שנועדו לסייע בטיפול וניהול של מערכות. באמצעות שירותים אלו ניתן לאחסן ולנהל מידע על ידי מאגרים טכנולוגיים ממוחשבים, והם כוללים עיבוד מידע, ניהול מידע, אבטחת מידע והעברה של נתונים באמצעות מגוון תוכנות, רשתות וטכנולוגיה מתקדמת.

שירותי IT נועדו לסייע לעסק בכמה מישורים:

– לאפשר ניהול יעיל של כל המידע שמוזן במערכות העסק

– לתת מענה זמין ומהיר לכל תקלה או בעיה במערכות הטכנולוגיות שהעסק עושה בהן שימוש

– ליצור מערכות תקשורת מהירות, אמינות ובטוחות

– למנוע מבעוד מועד תקלות שונות כמו וירוסים במערכות המחשב, זליגה של מידע או קריסת מערכות.

– לגבות את המידע השמור במערכות המחשוב בענן.

– להעריך את יכולת ההתאוששות של המערכות הממוחשבות והטכנולוגיות בעסק.

– להעניק לעסק ביטחון ושקט נפשי בעת שיגרה ובעתות משבר.

– לספק פעולות מנע מתקדמות שנועדו להגן על העסק ועל המידע שהוא אוגר ותכניות גיבוי לשעת הצורך.

שירותי גיבוי וניטור למערכות עסקיות

אחד הצרכים הבסיסיים של ארגונים, עסקים וחברות בסדרי גודל שונים וממגוון תחומים הוא היכולת לגבות את המידע שלהם ולשמור עליו, כך שאם ייאבד העותק המקורי, תמיד ניתן לשחזר אותו באופן מלא ובמהירות האפשרית. בארגונים מסוימים, שירותי הגיבוי עשויים להיות קריטיים להישרדות העסק, ואיבוד נתונים עלול להוביל לתוצאות הרות אסון ובלתי הפיכות.

החשש מפני נזקי טבע או פעולות אנוש זדוניות או לא זדוניות הוליד את הצורך העז בגיבוי מידע, שעשוי להימחק או להינזק עקב תרחישים שונים, ביניהם שריפה, גנבה, הצפה, טעות אנוש, קריסת מערכות, השחתה מכוונת ועוד.

שיטות הגיבוי המסורתיות שאפשרו לעסקים לגבות מידע על גבי דיסק קשיח מפנות מקום כיום לשיטות מתקדמות לגיבוי מידע, שמאפשרות לגבות כמות מאוד גדולה של אינפורמציה ונתונים באתר שמרוחק פיזית ממיקומו של העסק, והסיכוי לאיתורו או לפגיעה בו הוא קטן מאוד. כך חברות וארגונים מבטיחים, שגם אם העותק המקורי מושמד, ניזוק או נפגם, ניתן לשחזר את המידע במלואו ביעילות ובמהירות רבה.

תחזוקת שרתים לעסקים

תחזוקת השרתים היא החלק הארי של השליטה והבקרה על המידע של העסק, שכן תחזוקה נכונה שלהם מבטיחה את יציבות ועמידות כל מערכות המידע.

ברכישת חבילת פתרונות מחשוב לעסק מחברה מקצועית חשוב לוודא, שאופן הטיפול וייעול השרתים נעשה כראוי, ושהוא מקבל חשיבות עליונה, שכן ללא שרת חזק ועמיד שניתן להסתמך עליו, כל שירותי המחשוב עלולים להיות מיותרים. לכן רבים בוחרים להשקיע משאבים רבים בתחזוקת השרתים, שהיא הבסיס לשירותי המחשוב של העסק שלהם.

חברות קטנות זקוקות בדרך כלל למספר שרתים מצומצם, אך חברות וארגונים גדולים זקוקים לעתים לחוות שרתים, שתומכים ברשת מסועפת, מסיבית ומתוחכמת של מידע וערוצי תקשורת.

חשוב לציין, שגם שרתים עלולים לקרוס במקרים מסוימים, וגם על השרתים חשוב להגן מפני פריצה, חדירה, חבלה או חטיפה. לכן יש חשיבות מכרעת לתחזוקה ואבטחת שרתים, וברכישת שירותי מחשוב לעסק כדאי לבחון אלו פעולות נוקטת החברה שנותנת את השירותים על מנת להגן על השרתים שהיא מספקת. במרבית המקרים השרתים ממוקמים בחדר ייעודי שמצוי במבנה סגור בטמפרטורה מסוימת. פרט לכך, השרתים מגובים בתכניות מנע ותכניות הגנה, שנועדו לפתור בעיות לפני שהן צצות ולהקדים תרופה למכה כמו תוכנות אנטי – וירוס לדוגמה.

השימוש בשרת מסויים אינו מגביל את בעל העסק, ובאפשרותו להעביר את המידע לשרת אחר לפי בקשתו בכל עת שיבחר מבלי לפגוע בנתונים הקיימים.

השרתים הווירטואליים של בינת עסקים מגובים ומנוטרים 24/7 על ידי צוות מומחים בסביבה וירטואלית מהמתקדמות בתחום באמצעות תשתיות ברחבי הארץ והעולם.

השרתים של בינת עסקים מתאימים לכל חברה שמעוניינת להתקדם עם הקדמה ולחבור לטכנולוגיה חדשנית, לחסוך בעלויות ולהגדיל את שרידות החברה ואבטחת המידע שלה.

השירות שלנו מאפשר לכל מי שמעוניין להעתיק את השרת הפיזי לענן לחסוך זמן בעדכוני תוכנה ולכל מי שרוצה להימנע מרכישת תוכנה.

סיכום היתרונות של שירותי מחשוב לעסקים

– שמירה וגיבוי של כל נתוני העסק ללא הגבלה בשרת חיצוני ומרוחק מבית העסק.

– שחזור מהיר ויעיל של כל הנתונים בעת פגיעה, חבלה, גנבה, נזק או אובדן.

– אפשרות גישה לקבצים דרך האינטרנט מכל מקום בעולם ובכל זמן.

– השירות זול באופן יחסי, שכן הוא חסכוני ביחס לכמות המידע שניתן לאבטח, הוא חוסך אנרגיה, כסף, משאבי אנוש וחלל.

– שירותי פתרונות מחשוב חוסכים את תחזוקת השרתים, שמפנה לך יותר זמן ושקט נפשי לעסוק במה שהעסק שלך באמת צריך.

רגע לפני שאתה בוחר לבנות חבילת פתרונות מחשוב, כדאי שתדע…

חבילת פתרונות מחשוב היא לא מוצר מדף – את פתרונות המחשוב של העסק יש להתאים באופן אינדיבידואלי. על ידי בחינת תחום פעילות העסק, אופי הפעילות והיקפה וסוג האינפורמציה שנשמרת במאגרי המידע ניתן להתאים חבילה שתפורה למידות העסק שלך באופן מושלם.

אינטרנט חזק ויציב יבטיח לך שירות איכותי – שירותי מחשוב ללא חיבור חזק ויציב לרשת האינטרנט עלולים להסב לך הרבה מאוד עגמת נפש. כדאי לוודא שיש לך ספק אינטרנט אמין, שאפשר לסמוך עליו, על מנת שניתן יהיה לגבות מידע באופן שוטף וללא הפרעות ולאפשר גישה מהירה וחלקה למידע שמור.