שירותי ענן
הביטוי "שירותי ענן" יכול להיות כשמו הוא, מעורפל במקצת. מחשוב בענן הוא ביטוי מעולם המחשבים והאינטרנט ובעולם הדיגיטלי בו אנחנו חיים כיום יש בהחלט עדיפות להתנהלות מקוונת גם בכל מה שקשור לאחסון, תעבורה ושיתוף מידע.בכל הקשור לשירותי ענן לעסקים, הם מאפשרים את שמירתו ושיתופו של מידע חשוב בצורה מאובטחת על גבי הענן, בין אם מדובר בעסקים בודדים, רשתות עסקיות גדולות או אנשי עסקים פרטיים. בנוסף ניתן להקים מרכזיה לעסק שתפעל על גבי הענן ותסתפק שירותי מרכזייה מלאים המבוססים על תשתית אחודה.

לא מתפשרים על טיבם של שירותי ענן

במידה ויש לכם עניין ליהנות מסוג מסוים של שירותים מבוססים על ענן, יהיה מומלץ לוודא כי אינכם מתפשרים על הפן המקצועי. חשוב מאוד לבחור חברה שמספקת את מכלול שירותי המחשוב והתקשורת לעסקים. חברה כזאת תוכל לספק לעסק שלכם גם שירותי ענן על כל גוונו, לאחסן את השרתים שלכם באופן וירטואלי ולתת שירותי מחשוב נוספים אשר יקלו על התנהלות העסק שלכם ויאפשרו לכם להתעסק בדברים שדורשים את המומחיות שלכם. 

בינת עסקים – מגוון פתרונות מחשוב לעסקים

חברת בינת עסקים, מציעה לעסק שלך בדיוק את מה שהוא צריך מבחינת שירותי תקשורת ומחשוב, וזאת על מנת להיות במצב אידאלי מבחינת התפקוד הכללי שלו. אנחנו מתמחים בפתרונות לעסקים ומציעים מגוון פתרונות בענן כגון: גיבוי בענן, מרכזיה בענן, שרת וירטואלי ושלל שירותים נוספים המיועדים לעסקים.

הוצאות החודשיות גבוהות? עבור לשירותי הענן

אחד היתרונות המרכזיים של שירותי הענן הוא חיסכון בעלויות. מעבר לשירותי ענן מאפשר חיסכון בעלויות הרכישה והתחזוקה של החומרה,עלויות חשמל, שטחי אחסון ובנוסף אין צורך בהקמה או בתחזוקה שותפת. הכל מתנהל תחת קורת גג אחת ואתם יכולים לקבל מענה לכל צורך שקשור לתחום המחשוב.

שירותי ענן

ענן שומר על הסביבה

מלבד חסכון בעלויות, שירותי ענן תורמים לשמירה על איכות הסביבה. אין צורך בהקמת תשתיות חדשות, הכל מתנהל בצורה מקוונת ובכך חוסך בשימוש בחומרה פיזית ובאנרגיה.
לסיכום, כל עסק, החל מחברות גדולות וכלה באנשי עסקים עצמאיים זקוק לשירותי מחשוב ברמה כלשהי. ככל שהיקף הפעילות של העסק גדול יותר, כך כמובן הצרכים שלו הם מגוונים יותר. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם באתר שלנו מגוון שירותי מחשוב, תקשורת וענן לעסקים שאנחנו מציעים.